Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Bartosz Grędziński zdobył Twierdzę Modlin.

26 kwietnia 2016, 17:23

W Modlinie odbył się drugi wyścig z cyklu Poland Lotto Bike Marathon. Na starcie wyścigu stanęło tym razem pięciu mławskich kolarzy, którzy ścigali się na trzech trasach. W wyścigu głównym zwyciężył Bartosz Grędziński.

Reprezentantowi grupy TRW Cloudware pokonanie 50-kilometrowej trasy zajęło 1:43:00. Ten sam dystans wybrało jeszcze dwóch innych mławian. Wiesław Tadrzak z Tempa Mława uplasował się na 52 miejscu w kategorii Open, co dało mu trzecią lokatę w klasyfikacji M-5. W pierwszej setce znalazł się także Michał Biranowski.

Po raz kolejny z dobrej strony pokazali się młodzi kolarze z Dzierzgowa. W wyścigu na 25km Bartosz Stryjewski finiszował na 24 miejscu, który w kategorii M-1 został sklasyfikowany na pierwszym miejscu. Jego młodszy brat, Jan, w wyścigu na 9km w kategorii C-3 zajął miejsce na najniższym stopniu podium.