Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Trzy gole Mławianki w starciu z Wkrą.

17 kwietnia 2016, 21:45

Ponad godzinę piłkarze Wkry Bieżuń dzielnie odpierali ataki Mławianki Mława w meczu 23. kolejki rozgrywek czwartej ligi. Dopiero w 65 minucie Jakub Wróblewski strzałem zza szesnastki zaskoczył Michała Michalaka.

Od tego momentu mławianie przejęli całkowicie inicjatywę na boisku. Kolejne bramki padły ostatnim kwadransie. W 75 minucie Karol Podliński wyskoczył najwyżej do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego i umieścił ją w siatce. Końcowy rezultat w doliczonym czasie gry ustalił Szymon Masiak. Trzy punkty zdobyte przez biało-zielonych bardzo ucieszyły szkoleniowca zespołu, Tomasza Aziewicza.

/

Po porażce w Mławie, Wkra Bieżuń znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Beniaminek z powiatu żuromińskiego ma coraz mniejsze szanse na utrzymanie. Trener Wkry, Robert Piotrowski narzekał po ostatnim gwizdku na skuteczność swoich piłkarzy.

/

W innych meczach z udziałem ekip z naszego regionu, Korona Szydłowo mimo iż prowadziła już 2:0, przegrała ostatecznie z Hurganem Wołomin 2:3. Dwukrotnie do siatki wołominian trafił Paweł Podlewski.

Identycznym wynikiem zakończyło się spotkanie Bugu Wyszków i MKS-u Ciechanów. Dzięki dwóm trafieniom Łukasza Barankiewicza i Dominika Lemanka, triumfowali podopieczni Piotra Dziewickiego.

Lider czwartej ligi, MKS Przasnysz, w miniony weekend pauzował.