Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ciechanów: Zorganizują I Targi Małych Przedsiębiorstw.

25 lutego 2016, 12:59

W niedzielę 28 lutego w Ciechanowie odbędą się I Targi Małych Przedsiębiorstw. Impreza odbędzie się w hali sportowo-widowiskowej MOSiR przy ul. Kraszewskiego 8, w godzinach od 10.00 do 18.00.

Podczas targów lokalni przedsiębiorcy zaprezentują swoją ofertę, promowane będą produkty regionalne, zorganizowane zostaną różnego rodzaju konkursy, pokazy, atrakcje dla dzieci i dorosłych. Targi patronatem objął prezydent Krzysztof Kosiński.

Inicjatywa stanowi jedną z form realizacji Programu Miasta Ciechanów „Wspierać przedsiębiorczość”, który został przedstawiony podczas I Ciechanowskiego Forum Gospodarczego w październiku 2015r. Organizatorem targów jest Atmosfera Ruchu Janina de Pourbaix.

Organizatorzy podkreślają, że targi są wydarzeniem kulturalno-handlowym, podczas którego wystawcy prezentujący swoje produkty będą mieli szansę na umocnienie pozycji na rynku, dotarcie do nowych potencjalnych klientów, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, poznanie potrzeb i oczekiwań, porównanie swoich ofert oraz wymianę doświadczeń.

Odwiedzający prócz poznania oferty wystawców będą mogli wziąć udział w między innymi w losowaniu kuponów i nagród, pokazach mody, wykładach z zakresu psychologii i zdrowego żywienia, lekcjach pokazowych fitness. Zaplanowane są animacje dla dzieci i dorosłych oraz konkursy na produkt i najlepszą firmę-wystawcę targów, działającą na terenie Ciechanowa.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Wieczorynka Radia 7
od 23:00 do 24:00
Wieczorynka Radia 7
100% imprezowych hitów
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012