Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Trzecia wygrana Kamińskiego w Mławie.

17 lutego 2016, 12:17

Marek Kamiński z Sochocina wygrał piąty turniej tenisa stołowego w ramach Grand Prix Mławy. W finale Kamiński pokonał lidera klasyfikacji generalnej, Marcina Łączyńskiego z Działdowa.

Dzięki zwycięstwu strata tenisisty z Sochocina do Łączyńskiego wynosi 35 punktów. Na trzeciej pozycji w klasyfikacji generalnej plasuje się Paweł Szmil, który w ostatnim turnieju zajął dopiero szóstą lokatę.

W walce o zwycięstwo w kategorii do lat 16 liczy się już tylko dwóch zawodników Filip Chmielewski i Jakub Tomczykowski. Tym razem górą przy stole okazał się Chmielewski, ale przodownictwo w klasyfikacji Grand Prix zachował jego bezpośredni rywal Tomczykowski. Różnica między obydwoma tenisistami wynosi zaledwie 10 punktów, a to oznacza, że do końca będzie trwała między nimi zacięta walka.

Do rozegrania zostały jeszcze dwa turnieje. Przedostatnie zawody z cyklu Grand Prix Mławy w tenisie stołowym odbędą się w sobotę 27 lutego w hali Szkoły Podstawowej nr 6.