Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Mława: Wchodzi w życie nowy rozkład jazdy MKM.

14 lutego 2016, 12:15

Od poniedziałku 15 lutego wchodzi w życie nowy rozkład jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej. Korekta połączeń związana jest ze zmianą układu komunikacyjnego miasta.

Zamknięcie przejazdów kolejowych i otwarcie wiaduktów sprawiło, że nowe obszary miasta wymagały skomunikowania m.in. ze szkołami, zakładami pracy, ważnymi obiektami i instytucjami. Planując nowe rozwiązania wzięto pod uwagę potrzeby osób mieszkających w pobliżu zamkniętych przejazdów, szczególnie mieszkańców domów przy ul. Kolejowej i w jej sąsiedztwie. Mówi rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Mławie, Magdalena Grzywacz.

/

Ze względu na duże zainteresowanie przejazdami Linią „1”, od dzisiaj, od poniedziałku do piątku w godzinach szczytu kursy będą obsługiwały nowe autobusy Solaris Urbinetto 10.

/

Nowy rozkład jazdy Mławskiej Komunikacji Miejskiej jest już dostępny na stronie internetowej urzędu miasta.

Zainteresuje Cię również:

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
podoba mi się126  nie podoba mi się164

Teraz na antenie

od 10:00 do 19:05
Wtorek z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:10 Jarmark rozmaitości (powtórka)
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Wtorek z Radiem 7
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012