Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

To nie był udany weekend dla siatkarzy z naszego regionu.

08 lutego 2016, 18:52

Występujące w rozgrywkach trzeciej ligi Zawkrze Mława przegrało na wyjeździe 0:3 z Lesanem Halinów, natomiast Zamek Ciechanów uległ w stolicy 1:3 rezerwom Legii.

Mławski zespół bardzo długo wchodził w to spotkanie. Po dwóch przegranych setach do 12, dopiero w trzeciej partii mławianie zaczęli grać odważniej. To omal nie przyniosło naszej drużynie zwycięstwa, ale podopieczni Szymona Zejera nie wykorzystali piłki setowej. Po chwili rywale zakończyli mecz, triumfując w trzeciej odsłonie 26:24.

Bardziej obiecująco wyjazdowe starcie z rezerwami stołecznej Legii rozpoczął Ventus Zamek Ciechanów. Po dwóch setach był remis 1:1, a nie wiadomo jak potoczyłoby się to spotkanie gdyby więcej zimnej krwi w końcówce pierwszej odsłony zachowali ciechanowianie. A tak legioniści triumfowali do 24 i to oni objęli prowadzenie.

Zamek doprowadził szybko do wyrównania, zwyciężając drugą partię do 21. Później na parkiecie dominowali już tylko gracze ze stolicy. Legia ostatecznie wygrała 3 do 1.

Ostatni z naszych zespołów, Start Lipowiec Kościelny w miniony weekend nie grał.