Radio 7
Radio 7 na FB
NestBank

Marek Kamiński z Sochocina wygrał drugi turniej z cyklu Grand Prix Mławy w tenisie stołowym.

09 grudnia 2015, 19:11

Na starcie imprezy organizowanej przez mławski MOSiR stanęło 26 sportowców. W finale Marek Kamiński okazał się lepszy od Pawła Szmila.

Dopiero trzecia lokata przypadła zwycięzcy premierowych zmagań, Marcinowi Łączyńskiemu. Nie przeszkodziło to jednak działdowskiemu tenisiście zachować pozycji lidera w klasyfikacji generalnej.

Łaczyński po dwóch turniejach ma na swoim koncie 170 punktów, natomiast drugi w tym zestawieniu Cezary Augustynowicz – 120. Zaledwie pięć oczek mniej ma zamykający czołową trójkę, Waldemar Sosnowski.

W rywalizacji młodzieży do lat 15 górą tym razem okazał się Jakub Tomczykowski, który udanie zrewanżował Filipowi Chmielewskiemu za porażkę sprzed dwóch tygodni. Na trzecim miejscu ponownie został sklasyfikowany Kamil Wasiłowski.

Następne zmagania w ramach Grand Prix Mławy odbędą się na początku stycznia.