Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Mławianka Mława bez porażki przed własną publicznością.

11 listopada 2015, 19:34

Na kolejkę przed końcem pierwszej rundy, biało-zieloni pokonali w środę 11 listopada 2:0 rezerwy Wisły Płock.

Wynik meczu otworzył w 41 minucie Marcin Tomczak, pewnie egzekwując rzut karny za zagranie ręką obrońcy. W 53 minucie mławianie podwyższyli prowadzenie. Z rzutu rożnego dośrodkował najlepszy na boisku, Krzysztof Dąbkowski, piłka po strzale głową Marcina Tomczaka uderzyła w słupek i trafiła pod nogi Ediego.

Brazylijski stoper dopełnił formalności, pakując futbolówkę do siatki przyjezdnych. Wiślacy po stracie drugiej bramki już się nie podnieśli. Dodatkowo od 70 minuty musieli sobie radzić w "10", po tym jak drugą żółtą kartkę obejrzał Adam Radwański.

O wiele więcej dramaturgii było w starciu MKS-u Ciechanów z Mazovią Mińsk Mazowiecki. Do 90 minuty podopieczni Piotra Dziewickiego przegrywali różnicą dwóch bramek, jednak w doliczonym czasie gry za sprawą dwóch trafień Kamila Olszewskiego doprowadzili do wyrównania.

Aż dziesięć goli padło w rywalizacji Korony Szydłowo z Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Goście, którzy plasują się w ścisłej czołówce rozgrywek wygrali zdecydowanie 8:2. Na listę strzelców w drużynie Korony wpisali się Piotr Karpiński oraz Kacper Małecki. Dzięki wygranej w Szydłowie, Ożarowianka zachowała drugą pozycję w ligowej w tabeli.

Liderem z przewagą dwóch oczek jest MKS Przasnysz, który pokonał 4:0 Czarnych Węgrów. Na czwarte miejsce awansowała Mławianka. Wkra Bieżuń w 16. kolejce pauzowała.