Mława: Piłkarze Oldbojów trzeci raz z rzędu najlepsi w rozgrywkach Dan-Bud Amatorskiej Ligi Orlika.

28 czerwca 2015, 19:35

26 czerwca rozegrana została ostatnia kolejka. Oldboje pokonali w niej 2 do 1 Marco, pieczętując tym samym swój końcowy triumf.

Mówi kapitan zwycięzców, Wiktor Pełkowski.

/

Do ostatniej serii gier trwała rywalizacja o miejsca na podium. Wicemistrzostwo mimo porażki 2 do 5 z Jokerem zdobył Curtis. Na trzeciej pozycji rozgrywki ukończyło Marco. Tegoroczne zmagania były kolejnymi jakie wspólnymi siłami zorganizowały Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz firma Dan-Bud. Mówi dyrektor MOSiR-u, Piotr Jankowski.

/

Wszystkie drużyny uczestniczące w rozgrywkach otrzymały od organizatorów okazałe puchary, a cztery najlepsze nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Wyróżniono także najlepszych zawodników ligi. Tytuł najbardziej wartościowego gracza przypadł Krzysztofowi Stępce z Marco, a bramkarzem turnieju wybrano Macieja Wiśniewskiego z Oldbojów. Królem strzelców z piętnastoma trafienia został napastnik Oldbojów Andrzej Karpiński.