Radio 7 na FB
NestBank

Szósta z kolei porażka siatkarzy Zawkrza [AUDIO]

28 stycznia 2013, 14:43

Szósta z rzędu porażka Zawkrza w rozgrywkach siatkarskiej II ligi. Podopieczni Grzegorza Kucińskiego przegrali mecz z wiceliderem, Trójką Międzyrzec Podlaski.

Rozegrane w Mławskiej Hali Sportowej spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3. Niewiele dzieliło mławski zespół od wygrania pierwszego seta - w końcówce jednak lepsza okazała się drużyna gości. Do wyrówniania mławianie doprowadzili w drugiej partii, wygrywając tę odsłonę do 21. Trzeci set to znów wygrana międzyrzeckiego zespołu.

Nie wiadomo, jak potoczyłyby się losy czwartej partii, gdyby nie kontrowersyjne decyzje sędziów w decydujących momentach. Emocje wzięły górę, gdy czerwoną kartkę ujrzał przyjmujący Zawkrza, Piotr Wiśniewski.

Niedosyt po meczu odczuwał trener mławskiej drużyny, Grzegorz Kuciński. - Zwycięstwo leżało w zasięgu naszych możliwości - przekonywał szkoleniowiec:

/

Pochodzący z Żuromina drugi szkoleniowiec Trójki, Bartosz Jesień, podkreślał, że Zawkrze nie było łatwym przeciwnikiem:

/

Kolejny mecz mławianie rozegrają w najbliższą sobotę w Hajnówce - z tamtejszym Pronarem.

Relację przygotował serwis zawkrzenskisport.pl. Więcej informacji na łamach portalu.