Radio 7
Radio 7 na FB
Skoda Jarzyński

Przed nami weekend pełen atrakcji. Sprawdziliśmy co z okazji Dnia Dziecka przygotowano w naszym regionie.

30 maja 2014, 11:57

W związku z obchodami Dnia Dziecka większość miast w naszym regionie szykuje wiele imprez.Część z nich odbędzie się w sobotę 31 maja.

Akademia Piłkarska Mławianki i Klub Sportowy Zawkrze organizują zabawę na boisku Orlik. Na młodych miłośników piłkarstwa oraz aktywności na świeżym powietrzu czeka sporo atrakcji. Ponadto odbędą się także zapisy do drużyn Mławianki i Zawkrza. To wszystko już w sobotę 31 maja od godziny 10.

Sportowo będzie także w Nidzicy. Na stadionie miejskim ci młodsi i starsi będą mogli wziąć udział w zajęciach taekwondo, aerobiku, przejechać się quadem, samochodem terenowym czy też pobawić się na mini wesołym miasteczku. Imprezę urozmaicać będą występy artystyczne, pokazy klauna oraz szczudlarzy. Obchody dnia dziecka w Nidzicy rozpoczną się o godzinie 10.00.

W Rybnie najmłodsi również będą świętować w sobotę. Z myślą o nich przygotowano – pokazy rycerskie, spektakle teatralne, występy i rozmaite konkursy. Dodatkowo będzie można skorzystać z nauki udzielania pierwszej pomocy, badań profilaktycznych, malowania twarzy i skamielin oraz kupna cegiełek szczęścia. Festyn rodzinny w Rybnie rozpoczyna się o 13.00

W Zieluniu zaś atrakcje na najmłodszych czekają od 16.00 przy Zespole Szkół. W programie występy uczniów, rozgrywki sportowe,dmuchane zamki i zjeżdżalnie, plac zabaw, loteria fantowa, bogato zaopatrzona gastronomia i zabawa przy dobrej muzyce.

W niedzielę najmłodsi z Mławy i okolic będą mogli wziąć udział w grach i zabawach przygotowanych tylko dla nich. Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej zaprasza na rodzinne zwiedzanie ekspozycji. Od godziny 13.00 placówka będzie otwarta dla wszystkich milusińskich i ich opiekunów zupełnie za darmo. Mławski park zaczaruje zaś wróżka. W ogrodzie pojawią się bajkowe postacie, będzie dużo muzyki, śmiechu i konkursów z nagrodami. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00.

Także w niedzielę mławianie wezmą udział w sportowej zabawie. Kolejny rok z rzędu miasto wpisuje się w cykl ogólnopolskiej akcji "Cała Polska biega". W Mławie akcja funkcjonuje pod nazwą "Cała Mława biega". Zawody rozpoczną się o godzinie 18.00 na ulicy Reymonta. Biegacze dotrą aż na miejski stadion. W zawodach może wziąć udział każdy chętny.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
podoba mi się67  nie podoba mi się98

Teraz na antenie

od 08:00 do 19:05
Sobota z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
16:30 kalendarium historyczne
19:03 pogoda
Sobota z Radiem 7
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012