Radio 7 na FB
NestBank

Siatkarze Zawkrza z drugim zwycięstwem

03 grudnia 2012, 11:16

Drugie w sezonie zwycięstwo siatkarzy Zawkrza! W sobotę mławianie zmierzyli się na własnym parkiecie z zawodnikami Woli Warszawa. Emocjonujący i wyrównany pojedynek zakończył się dla Zawkrza wynikiem 3:2.

Sam początek meczu nie był zbyt pomyślny dla mławian - zwycięstwo w pierwszym secie przypadło rywalom z Warszawy. Gospodarze szybko jednak nadrobili straty, wygrywając drugą rundę spotkania. Również kolejny set zapisany został na konto mławskiej drużyny.

W czwartej rundzie do wyrównania doprowadzili zawodnicy Woli. Losy pojedynku rostrzygnąć musiał zatem piąty set - wygrany przez Zawkrze.

Z łącznie czterema zdobytymi w tym sezonie punktami mławska drużyna zajmuje dziewiątą pozycję w ligowej tabeli. Jeden punkt mniej ma na swoim koncie Bzura Ozorków, której przypadła ostatnia lokata. Na pozycję lidera powróciła Międzyrzecka Trójka.

Kolejny swój mecz, w najbliższą sobotę, Zawkrze rozegra na wyjeździe. W Augustowie mławska drużyna zmierzy się z tamtejszym Centrum.