Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Pechowa przegrana porażka Zawkrza

23 grudnia 2013, 15:22

O wielkim pechu mogą mówić gracze Zawkrza Mława. Nasi siatkarze przegrali w weekend 1:3 z wiceliderem, Stoczniowcem Gdańsk.

Przez dwie pierwsze partie sobotniej potyczki mławianie rywalizowali z przeciwnikiem jak równy z równym. Kluczowy dla końcowych losów meczu był uraz jakiego nabawił się w końcówce drugiej odsłony rozgrywający Zawkrza, Rafał Dobrowolski. Mówi szkoleniowiec mławskiej drużyny, Szymon Zejer.

/

W jego miejsce na placu gry pojawił się niedoświadczony, Damian Łaszcz. Mimo to naszym siatkarzom udało się dowieźć korzystny rezultat do końca tego seta.

W trzeciej i czwartej odsłonie Stoczniowiec zdominował wydarzenia boiskowe. Zespół z Pomorza wygrał te partie do 19 i 18. Jednym z najmocniejszych punktów w ekipie z Gdańska był występujący w przeszłości w Mławie, Andrzej Skórski.

/

Porażka oznacza, że 2013 rok nasza drużyna zakończy na ostatniej pozycji w tabeli. Teraz przed drugoligowcami dwutygodniowa przerwa. Na parkiet zespoły wrócą 4 stycznia. Zawkrze tego dnia zmierzy się na wyjeździe z MOS-em Wola Warszawa.