Wyniki słuchalności Radia 7

Grędziński prowadzi w Mazovia MTB Marathon

19 sierpnia 2013, 10:19

Kolarze górscy z Mławy bardzo pracowicie spędzili długi weekend. Bartosz Grędziński w ciągu czterech dni wystartował aż trzykrotnie.

Członek zawodowej grupy Banaszek Duda Team jest na razie liderem klasyfikacji generalnej w swojej kategorii M-2. We wszystkich wyścigach, w których pojechał w weekend uplasował się na podium. W Gołdapi i Ełku, Grędziński był trzeci, a w Orzyszu - drugi.

Drugi w tej samej kategorii jest Michał Biranowski, który na mecie wyścigu w Gołdapi był 11.

Na najniższym stopniu podium w kategorii M-1 stanął Adam Borek. Takie same miejsce Borek zajmuje w klasyfikacji generalnej.

O pechu podczas niedzielnego wyścigu w Ełku może mówić Michał Różański. Awaria sprzętu sprawiła, że musiał przedwcześnie ukończyć zmagania. Kilka dni wcześniej w Gołdapi, Różański był 5 w M-2.