Radio 7 na FB
NestBank

Udany weekend dla działdowskiego Startu

13 listopada 2012, 10:12

Z trzema punktami wrócili piłkarze Startu Działdowo z wyjazdowego meczu w Lubawie. Mecz z tamtejszym Motorem zakończył się dla gości wynikiem 2:1.

Początek spotkania nie był jednak zbyt szczęśliwy dla działdowskich piłkarzy. Już w szóstej minucie Bartosz Dobroński zdobył prowadzenie dla drużyny Motoru. W kolejnych minutach spotkania jeszcze kilka razy dochodziło do groźnych sytuacji pod bramką Startu. Bramkarz Mateusz Leśniewski skutecznie jednak uniemożliwił gospodarzom wbicie kolejnych goli.

Do wyrównania - już w szesnastej minucie gry - doprowadził Jakubowi Sierzputowski. Na rozstrzygającą bramkę zawodnicy i kibice poczekać musieli do przedostatniej minuty spotkania. Celny strzał Marcina Ogrodowczyka zapewnił zwycięstwo działdowskiej drużynie.

Następny pojedynek piłkarze Startu stoczą już na własnym boisku. Kolejnym ich rywalem - w najbliższą sobotę - będzie Huragan Morąg.