Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Brudne, stare i zniszczone stanowiska autobusowe w regionie bez szans na metamorfozę

31 lipca 2018, 13:53

Połączone z galeriami handlowymi, albo lekkie i nowoczesne konstrukcje na miarę XXI wieku. Tak często prezentują się dworce autobusowe w Polsce.

Zupełnie inaczej jest w Mławie, Żurominie i Działdowie. Tu straszą odrapane stanowiska autobusowe, dziurawe podjazdy i krzywe chodniki.


Z pewnością nie są wizytówkami swoich miast i bez wsparcia z samorządowej, lub prywatnej kasy, takimi się nie staną – mówi Radiu 7 dyrektor marketingu Mobilis Group, Magdalena Selder.

/

Podróżni przyjeżdżający do Mławy mogą być zdziwieni, bowiem przewoźnik nie zorganizował tu stanowiska dla wysiadających. Kierowcy autobusów wysadzają pasażerów na środku placu manewrowego. W zależności od pory roku wysiadają oni w kurzu i pyle, bądź w pośniegową breję. Po naszej interwencji Mobilis zapowiada jednak organizację takiego przystanku.

/

Wysiadanie w jednym, przygotowanym dla pasażerów miejscu, to duże ułatwienie chociażby dla niepełnosprawnych czy matek z dziećmi. Jaka przyszłość czeka infrastrukturę Mobilisu w naszym regionie?


Przewoźnik twierdzi, że nie ma pieniędzy na nowe inwestycje. Porozumienia z samorządami też nie widać. Wydaje się więc, że obecny stan rzeczy pozostaje bez szans na zmianę.

Zauważyłeś błąd w tekście? Zaznacz go i
oceń tę wiadomość:
0
0

Teraz na antenie

Środa z Radiem 7
od 10:00 do 19:05
Środa z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:10 Jarmark rozmaitości (powtórka)
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2018

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012