Mławianka Mława udanie zainaugurowała wiosenną rundę

19 marca 2018, 7:20

Ruszyły rozgrywki IV ligi piłkarzy. W mroźny marcowy weekend na boiska wybiegli piłkarze z Mławy, Przasnysza i Ciechanowa.

Drużyna Błękitnych Raciąż wycofała się z rozgrywek.

Świetnie spisali się piłkarze Mławianki, którzy pokonali przy ulicy Kopernika beniaminka z Warszawy, zespół Drukarza 4:2.

Nasi piłkarze przegrywali w tym meczu już 0 do 2. Jeszcze przed przerwą kontaktową bramkę strzelił Piotr Melchinkiewicz. W drugiej połowie Mławianka zagrała koncertowo, a bramki strzelali Marcin Tomczak, Arkadiusz Koprucki i Michał Stryjewski.

Gorzej wiodło się pozostałym naszym drużynom MKS Ciechanów przegrał na własnym boisku z Dolcanem Ząbki 3:0, natomiast MKS Przasnysz na wyjeździe z KS-em Łomianki 2:0.

W tabeli IV ligi najwyżej sklasyfikowana jest Mławianka na III miejscu. MKS Przasnysz jest IX, a MKS Ciechanów X.

W I wiosennej kolejce sędziowie odwołali dwa spotkania ze względu na zły stan boisk.