Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Bus pełen żołnierzy uderzył w figurkę na rondzie w Ciechanowie

15 grudnia 2017, 12:16

W Ciechanowie około godziny 9:00 bus przewożący jedenastu żołnierzy uderzył w figurkę znajdującą się na rondzie przy ulicy Wojska Polskiego.

Na miejsce została wezwana karetka pogotowia i policja. Jeden z poszkodowanych uskarżał się na ból w klatce piersiowej i został zbadany przez lekarza.

Jak relacjonują świadkowie zdarzenia bus przewożący żołnierzy poruszał się z niewielką prędkością, lecz ze względu na śliską nawierzchnię kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w rondo. Na miejscu zdarzenia pojawili się przedstawiciele Wojskowej Komendy Uzupełnień z Ciechanowa oraz przedstawiciele Wojsk Obrony Terytorialnej.

Busem podróżowali żołnierze z Gliwic, którzy wracali z ćwiczeń na poligonie w Orzyszu.

Zainteresuje Cię również:

oceń tę wiadomość:
podoba mi się9  nie podoba mi się9

Teraz na antenie

od 10:00 do 19:05
Środa z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:10 Jarmark rozmaitości (powtórka)
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Środa z Radiem 7
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012