Radio 7
Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Kartka od burmistrza - konkurs rozstrzygnięty

20 listopada 2017, 22:40

Mławski ratusz podsumował akcję „Świąteczna Kartka od Burmistrza". Konkurs cieszył się wyjątkowym zainteresowaniem.

W tym roku dostarczono rekordową ilość propozycji. Do Urzędu wpłynęło 190 prac w trzech kategoriach wiekowych.

W najmłodszej - dzieci w wieku przedszkolnym - główne nagrody otrzymali Amelia Ludwiczak ze Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Lena Kwiecińska i Ksawery Sołtysiak oboje z Zespołu Placówek Oświatowych nr 1.

Spośród uczniów klas I-III szkół podstawowych jurorzy przyznali nagrody Zuzannie Sobotce z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3, Igorowi Kawczyńskiemu z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 oraz Lenie Milewskiej ze Szkoły Podstawowej nr 6.

Wśród uczniów szkół podstawowych klas IV-VII oraz oddziałów gimnazjalnych nagrody otrzymali Julka Rybka z Zespołu Placówek Oświatowych nr 2, a także Patrycja Siejkowska i Kornelia Lewandowska, obie z Zespołu Placówek Oświatowych nr 3.

Głównymi nagrodami dla finalistów jest druk w 100 egzemplarzach każdej wygranej propozycji kartki świątecznej oraz ich wysyłka do instytucji, organizacji, firm w kraju i na świecie wraz z życzeniami świąteczno – noworocznymi od Przewodniczącego Rady, Burmistrza oraz mieszkańców. Dzieci również będą mogli wysłać swoje kartki do najbliższych, mówi rzecznik urzędu Magdalena Grzywacz.

/

Nagrody zostaną rozdane w Mikołajki.

/

Ze względu na dużą ilość prac oraz wysoki poziom prezentowanych kartek, Komisja konkursowa postanowiła zwiększyć ilość nagrodzonych uczestników i wyróżnić prace, dla których zostaną ufundowane dodatkowe nagrody rzeczowe.

Są to osoby:

Dzieci w wieku przedszkolnym:

Aleksander Przywitowski, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Warszawska 52, lat 5

Zosia Bratuszewska, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 im. Marii Konopnickiej, ul. Warszawska 52, lat 5

Lena Gołębiewska, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg Zarębiny, ul. Krasińskiego, 5 lat

Karol Szpara, Zespół Placówek Oświatowych nr 2 im. Haliny Rudnickiej, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 2, ul. Graniczna 39, lat 6

Zuzanna Jakubiak, Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Ewy Szelburg Zarębiny, ul. Krasińskiego, 4 lata i 8 miesięcy

Martyna Robaczewska, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, lat 6

Antoni Milewski, Przedszkole Dzieciątka Jezus, ul. Kard. Wyszyńskiego 2, 4 lata

Barbara Kordulewska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Żołnierzy 80 pp WP 4, lat 6

Uczniowie szkól podstawowych klas I-III:

Martyna Dworznicka, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. I a

Oskar Zawolski, Zespół Placówek Oświatowych nr 2, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Haliny Rudnickiej, kl. I b

Filip Sawicki, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. III d

Gabriela Walczak, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. I a

Amelia Dęby, Szkoła Podstawowa nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego, ul. Pogorzelskiego 4, kl. I a

Maria Lewandowska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego, ul. Krasińskiego 5, kl. III b

Jakub Szymański, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. I d

Uczniowie szkól podstawowych klas IV-VI oraz oddziałów gimnazjalnych:

Paweł Stryjewski, Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy i. Janusza Korczaka, ul. Słowackiego 16, kl. III gimnazjum

Sylwia Modzelewska, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. V a

Kinga Dwurznik, Zespół Placówek Oświatowych nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Zuzanny Morawskiej, ul. Ordona 7, kl. VII b

Amelia Rzemieniewska, Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego, ul. Krasińskiego 5, kl. IV b

Maja Tylicka, Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego, ul. Krasińskiego 5, kl. IV b

Daria Tańska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Żołnierzy 80 pp WP 4, kl. VI c

Lena Zasina, Szkoła Podstawowa nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego, ul. Pogorzelskiego 4, kl. III gimnazjum

Izabela Lach, Zespół Placówek Oświatowych nr 1, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja, ul. Warszawska 52, kl. VI a

Klaudia Rudzińska, Szkoła Podstawowa nr 3 im. dra Józefa Ostaszewskiego, ul. Pogorzelskiego 4, kl. II gimnazjum

Kamila Studzińska, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kornela Makuszyńskiego, ul. Żołnierzy 80 pp WP 4, kl. VII b

oceń tę wiadomość:
podoba mi się6  nie podoba mi się5

Teraz na antenie

od 07:00 do 10:00
Radio 7 budzi ludzi
07:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
07:30 wiadomości lokalne, pogoda
08:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
08:30 wiadomości lokalne, pogoda
09:00 wiadomości kraj/świat, sport, pogoda
09:30 Jarmark rozmaitości
Piotr Ploch
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012