Wkra Żuromin nie zbliżyła się do lidera

17 września 2017, 20:44

Za nami VII kolejka ciechanowsko – ostrołęckiej ligi okręgowej.

Trwa zwycięska passa Wkry Żuromin i pogoń za liderem Nadnarwianką Pułtusk.

Tym razem zespół z Żeromskiego podejmował Mazowsze Jednorożec i był zdecydowanym faworytem spotkania. Zadaniu sprostał, pewnie wygrywając 3:0. Trener Maciej Grzybowski nie był jednak zadowolony z gry zespołu.

/

Mazowsze niespodziewanie stawiło silny opór w pierwszej połowie, która zakończyła się bez bramek.

/

Bramki padły na początku drugiej połowy, dwie strzelił Tomasz Kamiński i jedną Juri Hruszytski.

W pozostałych meczach naszych drużyn wyśmienicie spisała się Wkra Bieżuń, która po słabym początku sezonu wraca na właściwe tory. Drużyna z Małego Miasta pokonała zespół z powiatu mławskiego GKS Strzegowo 4:0. Korona Szydłowo gościła w Pułtusku i nie sprostała liderowi, przegrywając 1:0. Z kolei Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna uległa na swoim boisku Ostrovi Ostrów Mazowiecka również 1:0.

W lidze wciąż na czele Nadnarwianka, cztery punkty przed Wkrą Żuromin. Korona Szydłowo jest na 7. miejscu, Wkra Bieżuń na 11, GKS Strzegowo jest 14, a tabelę zamyka zespół z Wieczfni.