Radio 7 na FB
Wyniki słuchalności Radia 7

Wkra Radzanów w IV rundzie OPP

07 września 2017, 13:07

Jak burza przez rozgrywki Okręgowego Pucharu Polski idą piłkarze Wkry Radzanów. Drużyna na co dzień występująca w klasie B wczoraj wyeliminowała Wkrę Bieżuń.

Początek spotkania ułożył się po myśli bieżunian, którzy objęli prowadzenie po trafieniu Przemysława Wiśniewskiego. Później jednak kanonadę strzelecką urządzili sobie niżej notowani radzanowianie. Wyrównał w 14 minucie Daniel Ziółkowski, a siedem minut później do siatki trafił Cezary Czernik. Rezultat 2:1 dla gospodarzy utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron podopieczni Adama Wąsowskiego kontynuowali skuteczną grę. Między 50 a 60 minutą jego zawodnicy strzeli trzy gole. Dwa z nich zdobył Paweł Brdak, a jednego Daniel Ziółkowski. Wysokie prowadzenie uśpiło czujność radzanowian, którzy w końcówce dali sobie wbić dwie bramki. Najpierw Huberta Żółtowskiego pokonał Piotr Melchinkiewicz, a końcowy wynik ustalił Maciej Watkowski. Ostatecznie mecz zakończył się wygraną Wkry Radzanów 5:3 i to zespół z B-klasy zagra w czwartej rundzie Okręgowego Pucharu Polski.

W innych meczach trzeciej rundy Tęcza Ojrzeń pokonała 3:1 GKS Pokrzywnicę, Bartnik Myszyniec rozbił 4:0 Mazowsze Jednorożec, a KS Wąsewo ograło 3:0 Iskrę Zaręby Kościelne.