Radio 7
Radio 7 na FB
UnitSoft - strony www, grafika, reklama

Ciechanów testuje nowy autobus

23 sierpnia 2017, 19:09

Nowy autobus pojawi się Zakładach Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie.

Od piątku na liniach będzie testowany Autosan Sancity. Autobus będzie wyróżniał się białym nadwoziem z kolorowym wzorem. Zostanie oznaczony logo ZKM Ciechanów i numerem linii komunikacyjnej.

Nowy pojazd to autobus średniej długości, z silnikiem Euro 6, z klimatyzacją przestrzeni pasażerskiej, przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych.

To trzeci autobus testowany w tym roku przez spółkę. Próba zakończy się 7 września.

oceń tę wiadomość:
podoba mi się16  nie podoba mi się23

Teraz na antenie

od 10:00 do 19:05
Środa z Radiem 7
wiadomości kraj/świat o pełnych godzinach
11:30 Słowo o słowie - porady językowe prof. Bralczyka
12:30 Żyj ekologicznie
14:30 wiadomości lokalne, pogoda
15:30 wiadomości lokalne, pogoda
16:10 Gość Radia 7
16:30 kalendarium historyczne
17:10 Jarmark rozmaitości (powtórka)
17:30 wiadomości lokalne
18:03 sport
18:30 wiadomości lokalne
19:03 sport, pogoda
Środa z Radiem 7
Ciechanów Inaczej
Sierpc Online
Miasto i Gmina Górzno
Twój news na antenie Radia 7 - zaproponuj temat
Ciechanów Online
infoPrzasnysz.com - przasnyski portal społecznościowo-informacyjny
Mazowsze - serce Polski
Fundacja Ananke

Radio 7 · Mława - 90,8 MHz · Żuromin - 88,0 MHz

© Copyright by
Fundacja Ananke / Media 7 Sp. z o.o. 2012-2017

Wszelkie prawa zastrzeżone.

EMSoft
system portalowy EMSoft CMS
© Michał Skierski 2010-2012